Podobne Tematy
Zestaw naprawczy zacisków hamulcowych do Pandy
Podnośnik (lewarek) do Pandy
Skrzynia 6 biegowa do Pandy... - Ktoś próbował..?
sprzedam części Marbella / Panda
kupie wlacznik swiatel pozycyjnych/mijania do pandy

Poprzedni temat :: Następny temat
części i blacharka do Pandy.
Autor Wiadomość
edison2 
Klubowicz

posiadane auto Seat Marbella
 903
Poland

Wysłany: 20 Marzec 2017, 18:01   części i blacharka do Pandy.

Witam
Przypadkowo w poszukiwaniu elementów blacharki trafiłem dziś na taką stronę www.autoczescionline24.pl. Jest sporo części do Pandy o symbolu 141. Zadzwoniłem nawet odebrał telefon gość i z nie polskim akcentem odpowiedział że wszystko co jest w ofercie jest do dostania. Ceny np progów 130zł. Nazwa producenta to PRASCO LUB VAN WEZEL.
Prosiłbym o info jeżeli ktoś mniał z tymi firmami do czynienia jak te wyroby wyglądają w rzeczywistości. Czasami czy nie są zrobione jak z przysłowiowej gazety albo puszki od konserw. Błotniki przednie np są po około 50 zł. Wygląda to na jakąś przecenę. Bo cena pierwotna jest skreślona. Druga sprawa toczy na pewno będą pasować do Marbelli. Dla pewności gość prosił o podanie nr. WIN auta. Nie wiem jakie to ma znaczenie skoro pisze wyraźnie PANDA 141 albo 141a. Czyżby były różne wersje karoserii?
O ile ktoś by miał jakieś doświadczenia i własne przemyślenia prosiłbym o zabranie głosu.
Sprawa dość pilna.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników i sympatyków Pandy i Marbelli.

dan1 

posiadane auto Seat Marbella
 903
Poland

Wysłany: 22 Marzec 2018, 22:15   

Odnośnie powyższego nie pomogę - nie znam tego sklepu. Jednakże pozwolę podpiąć się żeby nie zakładać nowego tematu.
Oddałem Marbelke do blacharza i będę prawdopodobnie potrzebował przedniego błotnika, na Alle... znalazłem taki ale od Pandy, będzie pasował do mojej Marbelki ?

Odpowiedz do tematu