Podobne Tematy
Panda 4x4-co blokuje koła? -bezsensowne poszukiwania usterki
Uszczelniacz wybieraka do seata marbelli lub terry
Z przymrużeniem oka :Czyja to przyszła(?) pandziara?
Czy to czas na kolejną akcj? 'NIE' dla 'dojenia' kierowców!
Nowe koszulki - zamówienia i dystrybucja/ Temat Zamknięty /

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka to wersja wyposażenia Terry ?
Autor Wiadomość
Ed Nac 

posiadane auto Seat Terra
 903
Poland

Wysłany: 30 Wrzesień 2012, 21:11   Jaka to wersja wyposażenia Terry ?

Pytanie moje stąd iż nie wiedzialem jaką wersję wyposażeniową zaznaczyć w profilu :) Nie mam takiej wiedzy,czy tam wymienione tylko są tylko wersje Fiata Pandy czy także Seata ? Czy w Seatach wersje nazywane były tak samo?
W moim Seacie siedzenia obite są jasno niebieska tapicerką z brazową naszywką mniej więcej na śrdoku.Zdejmowałem je do prania i wyglądają na orginalnie szyte.Zastanawiam się nad wersją Blue ale czy to ma coś wspólnego.

Seat

telesfor 

posiadane auto ----
 ----
Poland

Wysłany: 2 Październik 2012, 00:51   

Nie inne są wersje da Marbelli a inne dla Pandy,
PS.
jeśli dla Terry są tez inne to podaj, dodamy do listy wyboru

"Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Profil Facebook

Ed Nac 

903
Poland

Wysłany: 4 Listopad 2012, 18:12   

Mam pytanie , próbowałem pisać w znalezionym temacie o wahaczach ale jest zamknięty. Chce zakupić taką tuleje wahacza :

http://www.filipekauto.pl...nt=&uid=1436728

http://www.czesci24.pl/sz...24-011987071993

W jednym sklepie podają że pasuje tylko do Lancii w innym że Do Lancii , Seata i Pandy . Czy to jest taka tuleja jaką potrzebuję do Terry ?

Przemson 
Klubowicz

----
Poland

Wysłany: 4 Listopad 2012, 19:27   

Tuleja wahacza przedniego do terry to:DELPHI TD469W
IMPERGOOM 27092
MOOG FI-SB-3171

Ed Nac 

903
Poland

Wysłany: 7 Listopad 2012, 00:22   

Dzięki za info na PW o tulejach wahacza i drążka stabilizatora , podjadę najpierw do intercarsu i do AD Dakol , hurtownie , które mam w pobliżu z kodami , może mają. Co do przegubów to chyba zlece mechanikowi bo mam klopot żeby odpowiednie kupić , obawiam sie czy będą pasowały.

Seat

Ed Nac 

903
Poland

Wysłany: 4 Czerwiec 2013, 13:48   

Witajcie ponownie , mam nadzieje że pomożecie mi podjąc decyzje którego z Seatów reanimować a którego przeznaczyć na dawce.
Postaram się naświetlić jak wygląda sytuacja. Otóż zakupilem miesiąc temu drugą Terre z roku 1989. Jest ona mocno zużyta, do wymiany są drzwi od strony kierowcy i tylne. Zawieszenie jest w stanie sypkim ale podłoga i progi są w lepszym stanie niż w białej , która z kolei ma w znacznie lepszym stanie blacharkę ( oprócz podłogi - dziury) zawieszenie i hamulce. No i biała ma nieorginalnie wycięte szyby w pace ( włożone są jakieś szybki od Mercedesa) oraz podniesione zawieszenie z tyłu .
Czerwona ma inny rozklad osprzetu silnika i kolo zapasowe umieszczone w komorze silnika natomiast ta biała ma je pod podwoziem z tyłu.Inne są też klamki w drzwiach .
Myśle ze lepiej byłoby mieć Terre w orginalnej wersji jeśli się zabierać za remont ale stan czerwonej mnie lekko zniechęca...Jednak chyba bardziej oplacało by się odbudować czerwoną patrząc pod katem orginalności i tym że to starsza wersja.
Bede wdzięczny jak wspomożecie swoim doświaczeniem i wiedzą którą lepiej przeznaczyć na dawce a którą próbować odbudować.
Postaram się odpowiedzieć na każde pytanie a także prosilbym o informacje czym jeszcze wersja z roku 1989 różni się od tej z 1991 .

Zdjęcie obu autek : )

Seat
Ostatnio zmieniony przez rdeejay 4 Czerwiec 2013, 17:51, w całości zmieniany 1 raz  

telesfor 

posiadane auto ----
 ----
Poland

Wysłany: 4 Czerwiec 2013, 21:04   

wybierz mniej pordzewiałą

"Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Profil Facebook

sutjeska 
Klubowicz

posiadane auto Fiat Panda
 1100 Fire
Poland

Wysłany: 5 Czerwiec 2013, 07:25   

Wybierz czerwoną, Jakub mówi że czerwone są szybsze ;-)

Sutjeska

Jakub 
Klubowicz

posiadane auto Fiat Panda
 1000 Fire
Poland

Wysłany: 5 Czerwiec 2013, 09:44   

No czerwone daja rade!!

Ed Nac 

903
Poland

Wysłany: 12 Czerwiec 2013, 13:06   

telesfor napisał/a:
wybierz mniej pordzewiałą

W sumie każda z nich coś ma . Chodzi mi o to czy lepiej wybrać tą białą z 1991 co ma do wymiany próg i podłoge z lewej strony bo dziury na trzy palce, czy czerwoną z 1989 do której musialbym przekladać drzwi boczne i tylne a podłoga jest w miare okej jeszcze ?

Odpowiedz do tematu